Wednesday, January 26th 2022

cze
2016
22

Growe ubieranki dla małych dzieci

Często zdarza się, że dwulatek lub trzylatek (i dotyczy to nie tylko dziewcząt!) pragnie się sam ubierać. I nie byłoby w tym nic niewłaściwego, gdyby nie to, że samodzielne ubieranie oznacza nie tyle samodzielność w czynnościach samoobsługowych, co samodzielne komponowanie strojów – do przedszkola, na spacer czy plac zabaw. Na to już żadna matka nie może patrzeć obojętnie. Bo o ile można przełknąć stylizacyjne potknięcia, o tyle zakładania cienkich rajstop, zwiewnych spódniczek i lakierków na plac zabaw żadna matka już nie zniesie. Dlatego warto pomyśleć nad innowacyjnym, niestandardowym rozwiązaniem – niech dziecko stroi się do upadłego, ale w grach online!

Growe ubieranki dla małych dzieci

Ubieranki dla malej stylistki

Gry ubieranki online z Valhalla.pl to po prostu umożliwienie dziecku, by jednym kliknięciem skierowało wybrane buty, spodnie, bluzkę, akcesoria i galanterię na swoją postać, i w ten sposób wykreowało zupełnie nową stylizację. Za darmo, bezboleśnie i bez wstydu dla kogokolwiek maluch może dowolnie łączyć stroje i dodatki świetnie się przy tym bawiąc i przy okazji wyżywając stylistycznie.

Wiele małych dziewczynek pasjonuje się modą na wzór swoich matek, i często czują się one pokrzywdzone, gdy mama każe im założyć określony strój do przedszkola i nie bierze pod uwagę ich zachcianek. Co więcej, widzą szafy pełne ubrań, z których mama wciąż wybiera jedne i te same bluzki i spodnie, zamiast bawić się w łączenie wzorów, kolorów i kreować zupełnie nową jakość. Na szczęście w czasach gier przeglądarkowych dziewczynka może dać upust swojej kreatywności, a przy okazji dać mamie godzinę lud dwie czasu na domowe czynności czy odpoczynek – w czasie gdy mała stylistka będzie dobierała torebki do kolorowych sukien wieczorowych.

Wybieraj wśród ulubionych postaci!

Twoja córka uwielbia Krainę Lodu? A może pasjonuje się lalkami z Monster High? Kocha Disneya jak ty, kiedy byłaś mała? Dziś może nie tylko oglądać swoje ulubione bohaterki na ekranie, ale także stylizować je! To dla każdej dziewczynki ogromne przeżycie, gdy może obserwować piękne księżniczki ubrane w kolorowe suknie balowe, a jeszcze większe – gdy może je przebierać w te suknie! Dziś dostępne są w grach przeglądarkowych online nawet bohaterki kolorowych bajek, które możemy stroić w suknie ślubne! To wielka frajda, móc ubierać prawdziwą disneyowską księżniczkę w suknię ślubną, która będzie najważniejszą w jej życiu! Jeśli chcesz sprawdzić grę – nic prostszego! Zaloguj się lub graj bez rejestracji na jednym z darmowych portali z grami dostępnych online!Podobne Posty