Dzisiaj funkcjonowanie firmy bez programu do fakturowania jest niemożliwe. Czy to olbrzymie przedsiębiorstwo, czy też niewielka firma dwuosobowa lub nawet prowadzona przez jednego człowieka, bez tego typu programu nie da się obejść. Jak jednak wybrać ten najlepszy program?

kantor_134261786

Przejrzystość programu

Niewątpliwie, szczególnie jeśli program do faktur i magazynu kupuje ktoś, kto nie miał póki co do czynienia z programami do fakturowania, zależy mu, aby był on prosty w obsłudze. Jednakże, w przypadku osób bardziej zaawansowanych również prostota obsługi zdaje się być dosyć istotna. Rzecz w tym, że często wykonanie pewnych czynności w programie do fakturowania jest bardzo pilne. W takim przypadku zwyczajnie nie ma czasu na to, aby szukać jakiś konkretnych funkcji, więc wszystko powinno być proste i intuicyjne.

Czy program działa sprawnie?

Dobrym programem można nazwać niewątpliwie taki, który nie ulega awariom. Niektóre, zwłaszcza te najtańsze programy, często mają różnego rodzaju awarie, lubią również regularnie się zawieszać. Niewątpliwie, tego typu programów należy unikać, gdyż praca z nimi staje się wyjątkowo uciążliwa.

Jakie znaczenie ma cena programu?

Warto zauważyć, ze ceny programów do fakturowania są bardzo różne. Niektóre z nich dostępne są nawet całkowicie za darmo, a inne wymagają dużego wydatku. Czy jednak cena jest wprost proporcjonalna do jakości programu?

Z pewnością nie jest tak, że najdroższe programy są absolutnie najlepsze. Jednakże, w tych najtańszych często brakuje potrzebnych funkcji. Dodatkowo, dosyć często się one psują.

Przykład dobrego programu do fakturowania

Jeśli chodzi o konkretne programy do fakturowania, z pewnością na uwagę zasługuje LoMag. Jest to program, który uważany jest przez użytkowników za prosty w obsłudze. Jednocześnie, posiada on stosunkowo dużo funkcji, które powinny wystarczyć do obsługi każdej firmy. Ważną cechą programu do fakturowania LoMag jest również z pewnością czytelny interfejs, w którym nie pogubi się nawet osobna kompletnie niemająca dotychczas styczności z tego typu programami.

lomag

Comments are closed.