Do redakcji trafił już kilka dni temu Samsung Galaxy S III. Postaramy się przetestować go dla Was jak najlepiej oraz przedstawić jego wady i zalety. Na początek wrzucamy kilka zdjęć na zachętę. Niedługo również HTC One X zawita do naszego redaktora, więc postaramy się porównać oba smartfony z najwyższej półki. Piszcie w komentarzach o czym chcielibyście przeczytać oraz co chcielibyście zobaczyć, ponieważ postaramy się również nagrać wideo recenzję, która zostanie zamieszczona na naszym oficjalnym kanale YouTube

Recenzja już niedługo, a oto kilka „fotek” SGS’a III z zewnątrz:

Więcej szczegółów już niedługo. Telefon strasznie się błyszczy, dlatego na niektórych zdjęciach widać jedynie sufit, jednak postaramy się przy następnej sesji zniwelować ten efekt.

Komentujcie!

538 KOMENTARZE

 1. opiszcie go ogólnie, ale ze szczegółami, i recenzje róbcie jednocześnie z onex bo potem będziecie sie tylko odwoływać do s3 a tak to możecie naprawdę porównać oba modele

 2. Niestety oba smartfony są u dwóch różnych redaktorów, więc fizyczne porównanie nie będzie możliwe. HTC jeszcze nie otrzymaliśmy, jednak na dniach powinien do nas dotrzeć.

 3. Właśnie zastanawiam się już nad kupnem SIII, obecnie mam SII i jestem z niej zadowolony, ale jak wiadomo, wilka ciągnie do lasu, tak i mnie do posiadania nowszego moelu, tylko ceny trochę odstraszają, nawet na porównywarce tutaj: http://www.nokaut.pl/telefony/samsung-galaxy-s-iii-i9300.html ceny są chyba trochę z kosmosu. Myślałem o allegro, ale ostatnio kolega zamawiał CB i przyszło pudełko z kartonami w środku.

  • Jesli chodzi o funkcje to wypasik, ale ten design mógł być nieco poprawiony, bo na chwilę obecną przypomina troszkę takie nie wydarzone jajo.

 4. Fajnie by było gdyby był czas pracy np. w Dungeon Defenders, Real Racing itp…

  W przypadku S3 w dwóch trybach oszczędności energii i bez. Rzecz jasna ustalić trzeba jakiś skalibrowany punkt jasności np. 200nitów.

 5. OOoo! Wprost nie mogę się doczekać. Sam już od kilku dni zastanawiam się nad zakupem tego Samsunga. W takim razie poczekam na Waszą recenzję ;) Super!

 6. Ja mam już swojego S3… Ekran to porażka. Nic go nie ratuje. W SGS1 był jaśniejszy. W słońcu g… widać i tyle. Zarządzanie jasnością też mi troszku nie pasuje. Zbyt ciemny.

  Cała reszta to miazga S3 nad konkurencją. Czas pracy, wydajność itp…
  No poza kompatybilnością, ach ten program NV.

  Jak dla mnie dla szarego usera lepszy One X, dla pro, kogoś kto chce zastąpić wszystko telefonem lepszy S3.

Comments are closed.