Wystawianie e-faktur

W ostatnich kilku latach pod względem prowadzenia dokumentacji wiele się zmieniło na korzyść przedsiębiorców. Przede wszystkim codzienne wystawianie faktur stało się dużo prostsze i szybsze. Już nie trzeba kupować druków do wystawiania papierowych faktur, wystarczy komputer podłączony do sieci. To oszczędność miejsca.

Wystawianie e-faktur

Taki komputer znajduje się w każdym domu i w każdej firmie, zatem to dużo ułatwienie. Z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie można wystawić i wysłać fakturę do kontrahenta, a jakby tego było mało – to także przesłać taką fakturę od razu do księgowości.

Faktury online wpłynęły na porządek w każdym biurze, papierowa wersja dokumentu ma to do siebie, że lubi ginąć. Gdy kontrahent zagubi fakturę, za pomocą programu do wystawiania faktur online, ją odnaleźć i ponownie przesłać. Przepisy pozwalają, by faktury nie były podpisane, nie ma takiej konieczności. Dlatego też pracownicy u imieniu przedsiębiorcy z łatwością wystawią fakturę dla kontrahenta. Jaki program do wystawiania faktur online wybrać? Program do faktur wfirma.pl ma wbudowane wiele funkcji, które mają za zadanie spełnić oczekiwania swoich klientów – przedsiębiorców. Podpowie dane stałych kontrahentów, nie trzeba ich wpisywać za każdym razem, to przyśpieszy pracę. Umożliwi przeprowadzenie selekcji faktur, np. wg określonego czasu, czy kontrahenta. Wszelkie coroczne analizy dotyczące np. sprzedaży są szybkie i proste, przedsiębiorca może skupić się na prowadzeniu biznesu. Program sam podpowie, co jakie dane faktury są obligatoryjne. Wyeliminuje to znacznie błędy formalno-prawne na fakturze, a jeśli pojawią się inne to możliwe będzie wystawienie szybko korekty.

Program do fakturowania wfirma.pl służy do wystawiania wszystkich rodzajów faktur – zwykłych, korekt, proform, zaliczkowych itd. w 7 wersjach językowych we wszystkich walutach obcych. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, a przedsiębiorca w każdej chwili może skorzystać z programu. Faktury online wysyłane są do kontrahentów i przypominają o terminach płatności.