Tuesday, April 7th 2020

cze
2011
21

Apple vs. Samsung – rozwiązanie polubowne w opracowaniu?

W połowie kwietnia Apple strosząc piórka, pokazał Samsungowi, co myśli na temat jego rosnącej pozycji na rynku smartfonów. Zupełnie nie zważając na fakt, że jest jednym z największych odbiorców podzespołów produkowanych przez koreańskiego giganta. Cupertino, naburmuszone, tupnęło nogą i złożyło wniosek w sądzie przeciwko Seulowi, z krzykiem “kopiują nasze pomysły z iPhone’a i iPoda”. I zaczęła się wzajemna wymiana oskarżeń i roszczeń.

Brygada Steve’a Jobsa chyba wreszcie poszła po rozum do głowy i spuściła z tonu. Serwis The Loop donosi, ze prawnik Apple, Harold McElhinny, poinformował kalifornijski sąd przed którym toczy się postępowanie, o prowadzonych wzajemnych rozmowach i pracach nad polubownym rozwiązaniem sprawy. Tych rewelacji nie potwierdza nikt ze strony Samsunga. Rzecznik koncernu w wypowiedzi dla FierceWireless oznajmił: “nic nam nie wiadomo na temat jakichkolwiek spotkań lub dyskusji między dwiema stronami tej sprawy”.

Czy Seul pogodzi się z Cupertino? A może Steve ma na boku kochankę? O tym w następnym odcinku telenoweli “Jabłonie Południowej Korei”.Podobne Posty