Thursday, August 5th 2021

cze
2011
13

Asus szykuje dwie wersje Eee Pad Transformer 2.

Zdążyliście się już nacieszyć swoim nowym Transformerem? Tym od Asusa, który ostatnio wszedł do sprzedaży w polskich sklepach. Cieszcie się póki możecie, bo tajwański producent już szykuje jego następcę. W dwóch wersjach: z Androidem i… z Windowsem 8. Do takich rewelacji dotarł francuskojęzyczny serwis Les Numeriques, który pociągnąwszy lekko za język marketingowców z Asusa podczas targów Computex 2011, uzyskał powyższe informacje.

Francuzom udało się potwierdzić, że Transformer 2 to również tablet z klawiaturą. Dostępny będzie w dwóch wersjach systemowych i cenowych. Androidowa ma być tańsza niż ta z produktem Microsoftu. Zmianą będzie także usprawnienie zastosowanych podzespołów, zapewne poprzez mocniejszy procesor, więcej RAMu, może mocniejszą kamerę. Ponadto całość ma zostać odchudzona, prawdopodobnie do grubości konkurującej z Samsung Galaxy Tab 10.1.

Jak chodzi o ceny, miałyby być one takie same, jak aktualnie obowiązujące, podczas gdy ceny pierwszej wersji Eee Pad Transformer zostałyby obniżone.Podobne Posty

https://caseworld.pl/