Motorola Droid 3 jest już o krok od swojej rynkowej premiery – uważa Droid-Life. Powołując się na swoje źródła w amerykańskiej sieci Verizon, informuje, że telefon pojawi się w sprzedaży już 7 lipca. Mało tego, jednymi ze znaków świadczonych o zbliżającym się debiucie urządzenia jest także pojawienie się pozycji „Motorola XT862 Droid 3” wśród urządzeń kompatybilnych na stronie Gameloft.

Co będzie się składać na nowy produkt Motoroli? Prawdopodobnym sercem smartfonu stanie się dwurdzeniowy chipset TI OMAP4 (prawdopodobnie PowerVR SGX 540 GPU i OMAP4430). Na to przynajmniej wskazywał wynik rzekomych testów w Nenamark. Choć sprzęt nie będzie wykorzystywał infrastruktury LTE, to jednak znajdzie się w nim kilka ciekawych rozwiązań, rekompensujących wspomniany brak. Tylna kamera to potężne 8 MP przy akompaniamencie 4-calowego ekranu qHD (960×540). O wygodę przy wprowadzaniu tekstu zadba wysuwana, pięciorzędowa klawiatura QWERTY. Mimo iż telefon pojawi się początkowo u amerykańskiego operatora, są duże szanse, że dostępny będzie także po drugiej stronie oceany (Atlantyckiego czy Pacyficznego). Może bowiem korzystać ze wszystkich najpopularniejszych zakresów GSM wykorzystywanych na świecie. I na zakończenie – Android 2.3.3.

341 KOMENTARZE

  1. Cały świat wstrzymał oddech do czasu premiery tej Motoroli. ;) Ech, zastanawiam się dlaczego kolejne premiery kolejnych urządzeń androidowych zupełnie nie robią wrażenia. To pewnie dlatego, że wychodzi tego 1 szuka każdego dnia. :) Z kolei prezentacje kolejnych wersji Androida nie robią wrażenia, bo najczęściej w dniu premiery i tak nie da się go zainstalować na 95% urządzeń. Ech, bajzel…

Comments are closed.