Thursday, October 29th 2020

kwi
2011
12

HTC Sensation potwierdzony… przez Qualcomm (przypadkowo) i Vodafone

HTC Sensation vel HTC Pyramid potwierdzony. Na razie nieoficjalnie, jednak źródło potwierdzające powinno być traktowane jak najbardziej poważne, bo jak inaczej określić Qualcomm. Niemiecki oddział firmy potwierdził na swoim Twitterze – nieco przedwcześnie – obecność CPU Snapdragon w owianym jeszcze do niedawna tajemnicą nowym urządzeniu tajwańskiego HTC. Niestety było to wyjście przed szereg. Twórcy smartfonu planowali na wtorkowy wieczór wielki event w Londynie, podczas którego spodziewano się prezentacji wspomnianego urządzenia.

Twitter Qualcomm_DE potwierdza HTC Sensation

Krótko po publikacji tego newsa niespodziankę tajwańskiego producenta zepsuł także brytyjski operator Vodafone. Uruchomił bowiem swoją podstronę informacyjną. Legły zatem ambicje europejskiego oddziału HTC.

Vodafon oferuje HTC Sensation

Tweet z oficjalnego profilu Qualcomm DE już zniknął. Zostało jednak video reklamowe, które w sposób nieco zawoalowany przedstawia urządzenie. Nie pojawia się w nim jednak nazwa Sensation.

Cały misterny plan suspensu HTC legł w gruzach. Cóż, nie będziemy pouczać obu firm co do właściwej komunikacji marketingowej w takich sytuacjach. Dla nas to na rękę – w końcu obydwie firmy ułatwiły nam pracę, a dzięki temu możemy ogłosić Wam, choć jeszcze nieoficjalnie, że HTC Sensation pojawi się w Europie już dzisiaj.

O 20:30 czasu polskiego w londyńskim Bloomsbury Ballroom odbędzie się oficjalny event HTC, na którym – już od jakiegoś czasu – spodziewamy się prezentacji europejskiej wersji HTC Pyramid. Niewykluczone, że dowiemy się czegoś więcej o innych produktach. Trzymamy dla Was rękę na pulsie.Podobne Posty

https://caseworld.pl/