Tuesday, October 20th 2020

mar
2009
26

Lenovo OPhone – GUI jak z iPhone

Na jednym z Chińskich blogów opublikowano właśnie kilka zrzutów ekranów z OPhone, informacje nie są oficjalne, możliwe więc że jest to kolejna twórczość jakiegoś żartownisia, tak jak było to w przypadku telefonu Motorola z platformą Android.
Jeśli przyjrzymy się tym zrzutom, to możemy stwierdzić, że Chińczycy z Lenovo zapatrzyli się na iPhone gdy projektowali OPhone.

ophone

W sumie sama nazwa OPhone oraz wygląd urządzenia nawiązują do produktu Apple, więc graficzny interfejs użytkownika też może czerpać z jednego z najlepiej sprzedających się smartphonów. Również przybliżona cena tego urządzenia była podawana przez oficjeli Lenovo w kontekście do iPhone.
Dziwne więc jest to, że Lenovo firma która posiada już jakąś renomę, stosuje sztuczki jak chińscy producenci podróbek iPhone.
Ophone ma wejść na rynek w 2009 roku. Ma być dystrybuowany przez China Mobile, możliwe jest więc to, że oficjalnie będzie dostępny tylko w Chinach.
Zbyt duże podobieństwo do iPhone na pewno zwróci uwagę firmy Apple, która może użyć swoich wpływów, aby żaden z operatorów zachodnich nie sprzedawał tego telefonu.Podobne Posty

https://caseworld.pl/