Thursday, February 27th 2020

lip
2011
22

Motorola Defy+ – globalny atak

Motorola jest jak Ninja – zadaje cios znienacka i bezszelestnie. Pewnie miło by było otrzymać najpierw uprzedzenie na temat planów, ale wówczas atak spotkałby się z blokadą. A tak, ni z gruchy, ni z pietruchy, docierają do nas informacje na temat odświeżonej, wzmocnionej i udoskonalonej Motoroli Defy+. I choć szmer na ten temat podniósł się najpierw za sprawą This Is My Next, europejskie źródła nie przeszły obok tego faktu niewzruszone. Eurodroid informuje, że Defy+ pojawi się prawdopodobnie w ofercie niemieckiego oddziału O2.

Ale co takiego pojawi się w tym urządzeniu, że producent zdecydował się postawić na końcu “plus”? Specyfikacja jest zbliżona do oryginalnej Defy, ale udoskonalenie produktu odbiło się pozytywnie na jej podzespołach. Dotychczasowe serce urządzenia w postaci procesora TI OMAP 3610 800 MHz zastąpi mocniejszy OMAP 3620 1 GHz z procesorem graficznym PowerVR. Jak przystało na nowo wprowadzany na rynek produkt, także system smartfonu ulegnie zmianie, funkcję którego pełnić będzie Android 2.3. Gingerbread. Pamięć wewnętrzna, RAM i elementy wyświetlacza pozostają bez zmian.

Na dokładkę TIMN sugeruje, że nowa wersja Motoroli Defy zostanie wzmocniona na tyle, by móc wytrzymać kontakt z wodą, pyłem lub piachem, a także wyjść bez szwanku ze zderzenia z twardym podłożem. Jakby zatem nie patrzeć, Defy po raz kolejny staje się całkiem interesującym rozwiązaniem w obszarze smartfonów ze środkowej półki. Wprawdzie bez fajerwerków, 12 rdzeni i GPU stacji graficznej, ale z taką specyfikacją, solidnym systemem i perspektywą wytrzymałości na codzienne użytkowanie na pewno znajdzie swoich odbiorców.Podobne Posty