Sunday, July 5th 2020

kwi
2012
29

Ogloszenie – Już niedługo Forum Androidal.pl

Mam zaszczyt poinformować, iż trwają prace nad ukończeniem forum naszego portalu. Staramy się dostosować nasz skrypt tak, aby w przyszłości nasi użytkownicy mieli z nim jak najmniej kłopotów. Naszą ideą jest, aby czytelnicy mogli wymieniać poglądy między sobą, uzyskać pomoc, udzielić jej innym oraz dyskutować na wszystkie interesujące ich tematy.

Nie trudno zauważyć, że aktualnie chociażby system komentowania artykułów nie jest zbytnio zachęcający. Nie dość, że logowanie odbywa się spoza strony głównej to komentarze muszą być zatwierdzane przez nas. Teraz się to zmieni. Mamy zamiar w pełni zintegrować nasze forum z portalem. Użytkownicy będą posiadać jeden profil zarówno na forum, jak i na portalu. Komentarze osób zarejestrowanych będą pojawiały się odrazu po dodaniu. Posiadanie konta będzie się wiązało również z szeregiem innych udogodnień. Myślimy również o zintegrowaniu naszego portalu z facebookiem.

Mamy nadzieję, że nadal będziecie nas wspierać w naszych poczynaniach. Co sądzicie o naszym pomyśle oraz co chcieli byście zobaczyć na forum lub na portalu? Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.

Administracja Androidal.plPodobne Posty