Wednesday, November 25th 2020

wrz
2010
21

Plotka z Chrome OS w Galaxy Tab

chrome_android_180_originalSunday Times opublikował plotkę z której wynika, że Galaxy Tab będzie też kompatybilny z Chrome OS. Jednak jeden z pracowników Samsung Mobile poinformował PcWorld, że firma nie ma żadnych planów związanych z Chrome OS na Galaxy Tab. Samsung oświadczył też, że Galaxy Tab dostanie 3.0, gdy tylko ta wersja wejdzie na rynek.

Kilkanaście dni temu Google wspomniało, że Android 2.2 nie jest przystosowany do tabletów, dla których przewidziano kolejną wersje systemu lub Chrome OS.
Już teraz widać też, że wyszukiwarkowy gigant będzie mieć problemy z popularyzację swojego drugiego systemu. Android zyskał popularność dzięki słabnącej pozycji Symbiana oraz operatorom komórkowym, którzy wzięli na siebie zadanie rozpropagowania telefonów z Androidem.
Popularyzacja Chrome OS będzie leżeć już tylko w gestii Google, a konkurencja jest o wiele mocniejsza niż na rynku smartphonów.

Chrome OS ma wejść do powszechnego użytku w październiku. Być może plotki i nieoficjalne doniesienia mają tylko zwrócić uwagę na ten system.Podobne Posty

https://caseworld.pl/