Friday, July 3rd 2020

lut
2009
16

TeleNav GPS Navigator

TeleNav ogłosił że od 24 lutego zacznie sprzedawać swoją nawigację na urządzenia z platformą Android, czyli w chwili obecnej na telefon Era G1.
Aplikacja firmy TeleNav pozwala na nawigację typu turn-by-turn i stanowi bezpośrednią konkurencję dla rozwiązań firm Garmin czy TomTom. TeleNav GPS Navigator to rozwiązanie typu off-board – wszystkie dane, przede wszystkim mapy, są ściągane na bieżąco przez telefon. Jak na pełnowartościową, komercyjną aplikację przystało TeleNav GPS Navigator wyświetla mapę w trybie 3D oraz w zwykłym, oferuje komendy głosowe, szukania innych tras itp. Oprócz map GPS Navigator prezentuje także ostrzeżenia o korkach, informacje o warunkach pogodowych, ceny paliw i inne informacje dostarczane przez tego typu systemy.
Na początku aplikacja będzie dostępna poprzez stronę producenta, producent przewiduje też umieszczenie jej na Android Market.
GPS Navigator można przetestować w 30 dniowym okresie próbnym. Pełna wersja będzie dostępna w subskrypcji, koszt jednego miesiąca to $9,99.

navi1Podobne Posty