Tuesday, July 14th 2020

lip
2012
22

TESCO promuje zdrowe odżywianie z Androidem

Sieć TESCO przygotowała swoją pierwszą aplikację na smartfony z systemem operacyjnym Android, a przy okazji wielką niepodziankę dla wszystkich, którzy zainteresowani są zdrowym odżywianiem. Program nazywa się “Zdrowy Apetyt” i jego jedynym zadaniem jest pomagać nam w zdrowym odżywianiu się, dbaniu o ciało i o ogólny stan organizmu.

Aplikacja pyta użytkownika o płeć, wagę, wzrost, wiek i godzinę pierwszego posiłku, po czym dostosowuje dopasowany pod względem kalorycznym jadłospis, złożony z obu śniadań, obiadu, podwieczorku i kolacji (ilość posiłków można zmniejszyć). Ponadto w programie znajdziemy także kalkulatory obliczające wskaźnik masy ciała, całkowitej przemiany materii i podstawowej przemiany materii oraz całą masę dobrych rad od dietetyka.

Za przygotowanie tego przyjemnego dla oka i sympatycznego dla wielbicieli zdrowego odżywiania programu odpowiedzialna jest Agencja Reklamowa CzART. Dzięki aplikacji każdy z nas teraz może nie tylko poznać podstawowe ABC zdrowego i dobrego odżywiania, ale także zwyczajnie zadbać o swoje zdrowie. Program jest darmowy.Podobne Posty