Sunday, May 9th 2021

paź
2012
28

29 października prezentacji Google nie będzie

Smutna informacja dla wszystkich fanów Androida, którzy czekali na poniedziałkową konferencję i prezentację nowości w systemie od Google. Z powodu szalejącego huraganu Sandy impreza została odwołana, na domiar złego nie został podany nowy termin, o którym dowiemy się najprawdopodobniej dopiero w okolicach poniedziałku.

Podczas prezentacji spodziewano się przede wszystkim pokazania nowego smartfona z serii Nexus, raczej na pewno pochodzącego ze stajni LG i noszącego nazwę Nexus 4. Ponadto istnieje realna możliwość przedstawienia światu odświeżonej wersji tabletu Nexus 7, tym razem z wbudowanym modemem 3G, plotki mówią także o Neksusie 10, czyli znacznie większym urządzeniu, którego producentem miałby być Samsung. Ostatnią spodziewaną atrakcją miał być system Android w kolejnej wersji 4.2, choć niekoniecznie z nową nazwą. Na chwilę obecną plotki skupiają się na pozostaniu przy mianie Jelly Bean.

To już drugi raz, gdy Google odwołuje swoją konferencję z przyczyn losowych. W zeszłym roku prezentacja systemu Ice Cream Sandwich została przełożona z powodu śmierci Steve’a Jobsa. Dla dociekliwych: 29 października ma się odbyć także prezentacja Microsoftu pokazująca Windows Phone 8. Spokojnie, ta się odbędzie zgodnie z planem, bo organizowana jest na drugim końcu Stanów Zjednoczonych, w San Francisco, nie w Nowym Jorku.Podobne Posty

https://caseworld.pl/