htc_heroNa stronie HTC Europe pojawiła się informacja o zbliżającej się aktualizacji systemu dla telefonu HTC Hero. Telefon dostanie automatyczny update, który będzie przebiegał w dwóch fazach.

Pierwsze część rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu. Jej celem jest przygotowanie urządzenia do właściwej aktualizacji, która została zaplanowana na koniec czerwca.

Druga faza to update właściwy, w której HTC Hero otrzyma Androida 2.1. Aktualizacja skasuje wszystkie dane z telefonu, więc należy zrobić kopię wszystkich ważnych danych.
Ta część aktualizacji dość duża, dlatego HTC sugeruje przełączenie się na WiFi, aby nie narażać się na niepotrzebne koszty transferu przez sieć komórkowa.

Jak zapewnia producent wszystko będzie przebiegać automatycznie, użytkownik musi tylko zatwierdzić rozpoczęcie update.

579 KOMENTARZE

  1. Jak to będzie wyglądać dla użytkownika HTC Hero w Orange? Skoro oficjalnie nie mają w ofercie tego telefonu to w jaki sposób mogę dostać update?

    • W tym wypadku operator raczej nie ma nic do aktualizacji. Aktualizację dostaną wszyscy posiadacze Hero niezależnie od operatora.

  2. w jaki sposób podłączyłeś telefon ? za pomocą wifi czy gsm ?
    co ci się dokładnie pokazało na ekranie i w jakiej masz sieci telefon. pozdrawiam

  3. Czy Era G2 to nie to samo co Hero? Czy może jestem aż tak niezorientowany w temacie?! Więc dlaczego niby ma być ‚całkowite olanie sprawy przez HTC’ Użytkownicy Era G2 powinni dostac update w tym samym czasie czy steż się mylę?

Comments are closed.