Nie tylko szczęśliwi posiadacze Nexus S będą mogli cieszyć się najnowszą aktualizacją Androida w wersji 2.3.4 Gingerbread. Poprawione wydanie trafi także dla właścicieli jego poprzednika – Nexus One. Niestety w nieco „okrojonej” wersji.

Wszystko wskazuje na to, że aktualizacja Nexus One to jedynie poprawki błędów, dostrzeżonych w poprzednim wydaniu. Zabraknie nowych funkcji dla obsługi GTalk, w tym rozmów głosowych jak i video-chatów. Pierwsza wersja Nexusa nie posiada wprawdzie przedniej kamery, która ułatwiałaby prowadzenie video-rozmów, więc ich brak specjalnie nie zaskakuje. Co najmniej dziwnym jest natomiast brak prowadzenia rozmów głosowych – w końcu telefon to telefon. Głośnik i mikrofon ma.

Zainteresowani mogą pobrać aktualizację w tym miejscu (ZIP). Przypominamy – Nexus One.

486 KOMENTARZE

  1. już zainstalowałem i muszę przyznać, że jestem zadowolony.

    Chyba (bo jak na razie brak jakichkolwiek oznak, że nie) wszystkie problemy z poprzedniej wersji są rozwiązane (nożna używać normalnie flasha – jupi) – fakt nie rozumiem dlaczego nie ma rozmów głosowych przez GTalk, ale i tak tego nie używam :D Wiec jak ktoś nie jest zdecydowany czy aktualizować froyo to teraz można bez strachu :D

    • A na jakim urządzeniu? I czy to prawda że 2.3.x ma zmieniuny już system plików?

Comments are closed.