Sunday, September 19th 2021

kwi
2012
20

Androidal – reaktywacja

Witamy wszystkich ponownie! Po trudnym dla nas okresie zdecydowaliśmy się reaktywować nasz serwis. Dużą motywacją były napływające od Was wiadomości wyrażające niezadowolenie z zawieszenia strony oraz pytania o przewidywany czas powrotu.

Podczas naszej nieobecności zostały podjęte różne decyzje, które mają na celu zmiany na lepsze. Co byśmy chcieli osiągnąć?

Mamy zamiar dokonać kilku ulepszeń w wyglądzie portalu. Mamy już pewną wizję, jednak bardzo mile widziane są wskazówki z Waszej strony. To Wam ma się podobać nasza strona :) Chcemy skoncentrować się na zwiększeniu przejrzystości strony.

Kolejnym krokiem będzie implementacja forum. Będzie ono przyjazne użytkownikom oraz w pełni zintegrowane z portalem. Ułatwi to w znacznej mierze komentowanie newsów oraz nie będzie wymagało posiadania oddzielnych kont.

Zależy nam na zwiększeniu interakcji między redakcją, a czytelnikami. Chcemy aby nasza strona zawierała Wasze pomysły i propozycje. Jak wiadomo niektóre strony cieszą właścicieli, a nie użytkowników.

Mam nadzieję, że przez kolejne kilka miesięcy uda nam się odbudować to co zostało zburzone przez naszą nieobecność.

Prace ruszają pełną parą i powinny zakończyć się za około dwa tygodnie. Wtedy powinniśmy mieć już forum oraz nieco zmienioną stronę.

Wszelkie propozycję i oferty proszę o przesyłanie na adres admin@andoirdal.pl

Zachęcam również do komentowania artykułów. To motywuje nas do działania :)

 Podobne Posty

https://caseworld.pl/