Kolejny tablet z rodziny Eee Pad – Slider – pojawi się już niebawem w Polsce – donosi Asus Polska za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku. I choć premiera w Wielkiej Brytanii została przesunięta na jesień, w naszych krajowych sklepach produkt pojawi się już na początku sierpnia. Ceny utrzymują tendencję zaproponowaną przy okazji premiery Transformera.

Urządzenie będzie dostępne w sklepach: Balta, Delkom, ECO PC, eMobilne.pl, Inwazja PC, Sferis i Reset w sugerowanej cenie 1899 PLN brutto (model 16 GB) i 2299 PLN brutto za (32 GB). Transformer 3 G zapowiadany jest z kolei na jesień.

Tymczasem Brytyjczycy będą musieli poczekać dłużej. Urządzenie z wysuwaną fizyczną klawiaturą QWERTY dostępne będzie na terenie Anglii dopiero jesienią. Także ceny slate’a z Androidem 3.X Honeycomb, CPU Nvidia Tegra 2 1,2 GHz i 1 GB RAMu dla tego obszaru zostaną ujawnione w przyszłym miesiącu.

Cieszymy się, że wreszcie to Polska mogła wyprzedzić pozostałe kraje Unii Europejskiej. Asus Polska, trzymamy za słowo.

 

513 KOMENTARZE

  1. Przepraszam za off top ale jak sie zalogowac? W poprzedniej wersji okienko wyskakiwało na górze a teraz nie moge tego znalezsc :P

    PS. Troche slepy jestem :)

Comments are closed.