Zapewne wielu z Was boryka się czasem z problemem uporządkowania skrótów na pulpitach. Być może są też tacy, którym brakuje miejsca na kolejne ikony. A może by tak zainstalować CricleLauncher? Jednym dotknięciem palcem otrzymujemy wówczas dostęp do wybranych aplikacji. Wszystko według własnego uznania.

CircleLauncherPrzy pierwszy zetknięciu z tym widgetem zastanawiałem się czy nie będzie to aby przerost formy nad treścią. I tu zaskoczenie – w bardzo wygodny sposób mogę stworzyć sobie widget, po uruchomieniu którego otrzymam dostęp do najczęściej używanych aplikacji (bo takie akurat było moje „widzimisię”). Skróty prezentowane są w trzech układach – linia pozioma, pionowa lub pierścień.

CircleLauncherAplikacja potrafi jednak dużo więcej. Załóżmy takie zastosowanie – użytkownik X chciałby wyciągnąć wszystkie skróty do aplikacji na pulpit. Używa ich dość wielu, więc pojawi się problem z dostępnym miejscem. CircleLauncher pozwala na schowanie kilku aplikacji pod jednym z obsługiwanych na ekranie obiektów. Co więcej – dla każdego z takich obiektów można wybrać kolor i określić nazwę. Spełnią one wówczas funkcję katalogów.

Widżety nie ogranicza nas jednakże jedynie do aplikacji. Może stanowić również formę skrótu do wybranych przez nas pozycji z listy kontaktów. Jedyną wadą jest jednak brak możliwości podpięcia wszystkich pozycji figurujących w Ulubionych.

CircleLauncher dostępny jest w Android Market w cenie 1,37$. Dostępna jest także wersja light, która posiada niewielkie ograniczenia w porównaniu z płatną wersją, m.in. dostępny jest w niej tylko jeden układ wyświetlania zawartości.

1200 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem to bardzo przydatne i ciekawe rozwiązanie. Brawo!

    Czy aby na pewno darmowa jest wersja „light” a nie „lite”? :)

Comments are closed.