Wednesday, August 17th 2022

lut
2013
5

Dwa nowe modele Samsunga: Galaxy Young i Galaxy Fame

GalaxyYoung-Fame

Urządzeń pracujących na systemie operacyjnym Android, których producentem jest koreański Samsung na rynku nie brakuje. Jeśli jednak komuś jest ich wciąż mało, radośnie informujemy o dwóch kolejnych, które będzie można zakupić już niebawem.

Pierwszym z nich jest Galaxy Young, wyposażony w ekran o przekątnej 3.27 cala i rozdzielczość HVGA (320×480 pikseli). Znajdziemy tu także procesor o częstotliwości taktowania 1Ghz, 768MB pamięci operacyjnej RAM, 4GB pamięci wbudowanej, slot kart pamięci microSD, aparat 3MP, Bluetooth, WiFi, baterię 1300mAh i Androida w wersji 4.1 Jelly Bean.

Drugi smartfon to Galaxy Fame, na tle poprzedniego wyglądający co najmniej ciekawie, bowiem jest jednocześnie urządzeniem lepszym, jak i gorszym. Ekran także jest w rozdzielczości HVGA, jednakże przekątna jest odrobinę większa, bo “aż” 3.5 cala. Procesor wciąż taktowany jest zegarem 1Ghz, jednak pamięci RAM jest już tylko 512MB. Pamięci wbudowanej mamy 4GB, jest slot kart pamięci microSD, jednakże aparat ma już 5MP, jest i drugi, z przodu (VGA). Reszta specyfikacji pozostaje taka sama, jak w modelu Galaxy Young, poza dodatkowym wyposażeniem Fame’a w technologię NFC.

Oba modele na niektórych rynkach ukażą się także w dodatkowej wersji, oferującej dual SIM.Podobne Posty

advert