Jesień zapowiada się nad wyraz ciepła, obfita w nowe produkty HTC. Znany do niedawna pod nazwą HTC Kingdom smartfon, którego wstępną specyfikację poznaliśmy w maju trafi już niebawem do oferty amerykańskiej sieci Sprint jako HTC Hero 4G. Tak przynajmniej sugeruje Pocketnews, który znalazł potwierdzenie w kilku dokumentach w tym m.in. certyfikacie DLNA.

Ujawnione na początku maja informacje o nowy model smartfonu z Tajwanu wskazywały, że urządzenie będzie wyposażone w jednordzeniowy procesor Qualcomm z rodziny Scorpion pracujący z prędkością 1,2 GHz.Zastosowany w nim Chipset MSM7630 pozwala na korzystanie ze standardu CDMA na całym świecie. Współpracuje on z procesorem graficznym Adreno 205. Producent zaopatrzył smartfon w 768 MB pamięci RAM i czterocalowy ekran qHD. Całość uzupełniają dwie kamery: umieszczona z przodu 1,3 MP oraz 5 MP z tyłu obudowy.

Warto przypomnieć, że Sprint był jedynym operatorem, który w swojej ofercie umieścił pierwszą wersję HTC Hero, z procesorem 528 MHz, ekranem o przekątnej 3,2 cali i zabytkowym już Androidem 1.5 Cupcake.

665 KOMENTARZE

Comments are closed.