Sunday, September 19th 2021

lip
2012
19

HTC obiecuje, że zarówno Desire S, jak i Desire HD otrzymają lodową kanapkę

Kilka dni temu informowaliśmy o nieprzyjemnej dla posiadaczy HTC Desire HD sprawie: kanadyjski operator TELUS nie zgodził się na aktualizowanie smartfonów do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Według firmy update nie spełniał podstawowych wymagań, jakie stawiamy systemowi operacyjnemu – urządzenie nie działało płynnie.

Natychmiast pojawiły się głosy, że skoro wciąż mocny pod względem sprzętowym Desire HD nie otrzyma lodowej kanapki, z pewnością pozbawiony jej będzie także młodszy brat – HTC Desire S. Trudno było owe głosy zignorować, wszak te modele nie byłyby pierwszymi, które zostały potraktowane w ten sposób; lista urządzeń, które nie dostały aktualizacji do kolejnych wersji Androida, bowiem producent twierdził, że są za słabe jest coraz dłuższa.

Tajwański producent jednak szybko zareagował i opublikował oświadczenie, w którym zapewnia ze wszystkich sił, że mimo oporów kanadyjskiego operatora, aktualizacja dla obu modelów nie wypadła z grafiku i ukaże się jeszcze tego lata.Podobne Posty

https://caseworld.pl/