Pomysł na prezent na wieczór panieński

W wieczór panieński oczywiście nie może zabraknąć prezentów. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla przyszłej panny młodej, a może poszukujesz oryginalnego gadżetu, który zaskoczy gości, to dobrze trafiłeś, przedstawiamy listę pomysłów na prezenty.

Pomysł na prezent na wieczór panieński

Oto najciekawsze prezenty na wieczór panieński:

1.Dyplom w ramce instrukcja obsługi męża. Jest to unikalny prezent, który zapewne zachwyci młodych nowożeńców. Dyplom w formacie A4 że śmiesznym opisem, do powieszenia na ścianie. Do tego pięknie zapakowany w ozdobną folię.

2.Gadający pilot sterujący mężczyzną. Jest to świetny pomysł na wspólne oglądanie telewizji. W obecnym czasie mężczyzna woli telewizje od żony. To jest na to sposób gadający pilot, który zapewne zaskoczy pozytywnie przyszłą pannę młodą. Kiedy mężczyzna nie chce wam drogie panie pomagać w domowych obowiązkach, jest dla was mało romantyczny. Mamy dla was świetne wyjście, za pomocą tego pilota, łatwego w obsłudze nastawicie swojego ukochanego na właściwą drogę rozumowania. Od teraz wystarczy tylko jedno kliknięcie, a was ukochany będzie posłuszny.

3.Zakochane kubeczki. Jest to idealny prezent na wspólne wieczory dla zakochanych. Dwa kubki połączone w kształcie serca z porcelany. Zapewne będzie to niezapomniany prezent, a zarazem przydatny w kuchni.

4.Zdrapka z zadaniami do wykonania w wieczór panieński. Idealny, dobrze przemyślany zarazem niebanalny pomysł na rozkręcenie wieczoru. Świetna zabawa, losowość zadań, wyzwania, a zarazem prostota to zapewne to czego szukają Państwo na prezent, który podkręci każdą imprezę.

5.Poduszki na wieczór panieński. Jest to oryginalny, a zarazem praktyczny w każdym domu, przede wszystkim dla przyszłych małżonków prezent. Miękka poduszka z nadrukowanym napisem: “ żegnaj panno, witaj żono” lub “ostatnie dni wolności i zabawy”.

6.Zestaw do tresowania mężczyzny. Od kiedy istnieje płeć żeńska I męską toczą się walki o dominację płci. Mężczyźni chcąc dominować często dokuczają kobietom, jednak i kobiety nie pozostają im dłużni. Zatem przedstawiamy wam idealny prezent dla nieposłusznego faceta, dzięki niemu was ukochany stanie się potulny. Zestaw zawiera również specjalne karty nagradzające, bo jak wiemy faceci lubią być doceniani i nagradzani. Dzięki nim twój mężczyzna będzie mógł wyjść z kolegą czy na piwo. Idealny prezent na wieczór panieński z Goodies.pl, dla panny wstępującej w związek małżeński. Jak każda kobieta będzie miała bardzo trudne zadanie, wychować swojego mężczyznę.

7.Smoczek. Idealny, a zarazem unikalny prezent dla przyszłej żony, w chwili kiedy mężczyzna będzie marudził. Świetny sposób na zagniewanie każdej sytuacji, w której znajdzie się przyszła panna młoda.

Pamiętajcie wieczór panieński jest to najważniejszy dzień przed wstąpieniem w związek małżeński, zatem wszystkie akcesoria, a zarazem prezenty powinny być oryginalne, a zarazem śmieszne. Takie gadżety rozkręcą wieczór, a przy rozpakowywaniu wywołują wiele śmiechu. Przez co panna młoda będzie wspominać przez długie lata swój wieczór panieński. Nie zawiedźcie jej!

Comments are closed.