Wednesday, June 7th 2023

lut
2013
9

Promyk nadziei od LG w sprawie aktualizacji do Androida 4.1 Jelly Bean

LG-Optimus-L9

Jak firma LG dba o aktualizacje dla swoich urządzeń z Androidem wiemy wszyscy. Jest to dbałość wręcz przysłowiowa, i nie ma ani grama przesady w stwierdzeniu, że po latach będziemy wspominać LG Optimusa 2X właśnie z powodu trwającego ponad rok zamieszania z updatem, a nie z powodu faktu, że był to pierwszy w historii smartfon z dwurdzeniowym procesorem. Co jest zwyczajnie smutne, by tak zniszczyć urok historycznego wręcz urządzenia.

Dlatego też bardzo sceptycznie podchodzę do najnowszych informacji na temat aktualizacji do Androida 4.1 Jelly Bean dla wybranych modeli LG. Wiem doskonale, że w przypadku tego producenta nie można liczyć na zbyt wiele… jednak nie mogę się mimo wszystko powstrzymać przed odczuwaniem delikatnej nadziei.

Otóż oddział LG w Hong Kongu na swoim facebookowym profilu zapowiedział aktualizację dla trzech modeli: Optimusa 4X HD, Optimusa L7 i Optimusa L9 (znanych u nas pod nazwami Swift). Update ma nastąpić jeszcze w pierwszej połowie roku.

Seria L okazała się dla LG całkiem sporym sukcesem, a urządzeniom z tej linii trudno zarzucić jakieś większe niedostatki. Trzymam zatem kciuki za aktualizację, trzymam kciuki za LG, już czas, by firma o swoich klientów zadbała przynajmniej w takim stopniu, w jakim stara się ich najbliższy konkurent – Samsung.Podobne Posty

advert