Tuesday, October 3rd 2023

gru
2012
18

Przestrasz znajomych z aplikacją Hidden Camera Scare Prank

Hidden-Camera-Scare-PrankSą różne rodzaje dobrej zabawy. Dla jednego będzie to “Angry Birds”, kto inny świetnie będzie się bawił przy przeznaczonej na wiele godzin, rozbudowanej grze RPG, a jeszcze inni potrzebują innego rodzaju wrażeń. Stąd też przyszedł czas na pokazanie Wam aplikacji, która bawi w dość specyficzny sposób: jej zadaniem jest wystraszenie Bogu ducha winnego bliźniego. A także udokumentowanie jego strachu za pomocą zdjęcia lub nawet filmu wideo. Wszystko to potrafi Hidden Camera Scare Prank.

Aby skutecznie wystraszyć kolegę, ludzie z Better Tomorrows Apps postanowili skorzystać z technologii, w którą wyposażony jest praktycznie każdy smartfon z systemem operacyjnym Android. Mowa tu o trzech czujnikach: ruchu, światła i dźwięku. Zadaniem aplikacji jest przygotowanie pułapki, wykorzystując owe sensory. Jak to działa? Bardzo prosto: należy wybrać rodzaj pułapki, ustawić jeden z kilkunastu dźwięków – one właśnie będą tak naprawdę straszyć – i zastawić sidła.

Hidden Camera Scare Prank

Czujnik światła przyda się w ciemnym pokoju. Ustawiamy pułapkę, zmykamy z miejsca zdarzenia, i czekamy na pierwszego, który wejdzie do pomieszczenia i zapali światło. Świetna rzecz do stosowania w toalecie, ostrzegam tylko, by wziąć pod uwagę możliwe konsekwencje zdarzenia… Pułapka na czujnik ruchu odezwie się w momencie, gdy urządzenie zostanie uniesione lub przesunięte. Fajne, ale znacznie ciekawsze jest stosowanie pułapki opartej o sensor dźwięku. Wyobraźmy sobie, że podstawimy taką przy osobie, która lubi mówić przez sen. I nagle z owego snu zostanie wyrwana przez szatański śmiech, dziki wrzask czy inne kojarzone z grozą dźwięki, bowiem pułapka została uruchomiona. Hm, to może być śmieszne, zależy od poczucia humoru. Ostatnim rodzajem pułapki jest klasyczne ustawienie jej na określony z góry czas. Często jednak takie planowanie będzie najbardziej efektywne.

Hidden Camera Scare Prank

Najwięksi twardziele jednak nie ograniczą się do zastawienia tak banalnej pułapki. Ci dodadzą swoje własne dźwięki, wypieszczone, wyjęte prosto z ulubionych filmów grozy. Fachowcy także umieszczą swój smartfon w taki sposób, by mógł zarejestrować przerażenie kolegi, przy pomocy zdjęcia lub filmu. Ciekawe, że aplikacja potrafi wykorzystać zarówno kamerę tylną, jak i przednią w urządzeniu.

Hidden Camera – Scare Prank to program, który fanom mocnych wrażeń wypada po prostu polecić. Aplikacja jest szybka, banalna w konfiguracji, przygotowanie pułapki zajmuje dosłownie chwilę, a radości potem jest co niemiara. Program w Google Play występuje w dwóch wersjach, darmowej i płatnej – koszt tej ostatniej to tylko niecałe 4 złote.

Hidden Camera Scare PrankPodobne Posty

advert