O Samsungu z klawiaturą qwerty a’la Blackberry mówi się juz od kilku miesięcy. Engadget dotarł do kolejnej porcji informacji i tym telefonie.
Konkurent Motorolo Pro otrzymał nazwę… Galaxy Pro.

Telefon jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 2.8″, nieznany model procesora z zegarem 800MHz, aparat 3MP oraz system Android Froyo.

samsung-galaxy-pro
Samsung Galaxy Pro – SamsungHub

Samsung Galaxy Pro wejdzie niebawem do sprzedaży w brytyjskiej sieci Three, poniżej prezentacja urządzenia.

15 KOMENTARZE

  1. Dlaczego akurat z taką klawiaturą ? Tez nie rozumiem jeśli motorola pro jest dedykowana klientom biznesowym to po co jest akurat taka klawiatura ? Który biznesmen miałby czas na bawienie się takimi małymi guzikami. Czy autor news’a może się wypowiedzieć komu takie smarthphone’y są dedykowania [lub do czego tak naprawdę mają służyć, mały wyświetlacz i fizyczna klawiatura z drobnymi przyciskami]

    • Nie mierz wszystkich swoją miarą. Wielu ludzie nie przekonuje klawiatura dotykowa lub jej po prostu nie lubią. Przyzwyczajeni do fizycznych przycisków nie chcą z nich rezygnować – poza tym nie mają czasu, żeby się bawić w poprawianie ciągłych pomyłek na dotykalskiej wersji. Tym bardziej, że fizyczne przyciski mogą być znacznie mniejsze niż dotykowe bo łatwiej jest w nie trafiać bez pomyłki. Ja sam mam wielką nadzieję, że przyzwyczaję się do dotykowej – na razie nie jest dobrze (Motorola Defy).

  2. właśnie właśnie, funkcjonalnośc takiego urządzenia jest co najmniej wątpliwa. Urządzenia BB są jednak większe a klawiatura lepiej skonstruowana. Podobne telefony Nokii czy innych producentów nie są nawet w połowie tak wygodne jak te od BB.
    Mnie dziwi co innego – skoro upchali tam 40 przycisków, plus przyciski funcyjne to co szkodziło dodać jeszcze dwa – czerwonej i zielonej słuchawki (albo nawet niech będzie jeden wspólny do odbierania i kończenia rozmowy). Przecież to dużo bardziej poręczne. Ale taka moda.

Comments are closed.