Galaxy S II

Wbrew niektórym plotkom, a także wbrew życzeniom i marzeniom posiadaczy Samsunga Galaxy S II, urządzenie nie zostało zaktualizowane do najnowszej wersji systemu operacyjnego Android w zeszłym roku.

Data pojawienia się aktualizacji niestety dalej nie jest znana, jednak pojawiły się nowe informacje na temat samego update’u, którymi ze światem podzielił się koreański oddział Samsunga.

Wygląda na to, że aktualizacja będzie mogła być przeprowadzona tylko i wyłącznie przy udziału programu-kombajnu Kies, a sam proces może potrwać nawet godzinę. Podczas update’u użytkownik utraci 1GB pamięci wbudowanej, który zostanie przeznaczony na partycję systemową.

Po aktualizacji, prócz nieco mniejszej ilości miejsca na dane, użytkowników spotka sama przyjemność. Przede wszystkim zauważane ma być od początku ulepszone przewijanie ekranów oraz płynność interfejsu, dzięki Project Butter. Dodanych zostanie także kilka aplikacji, w tym Google+, +Talk, Play Book i Play Movie. Podobnie ulepszony zostanie interfejs aparatu fotograficznego. Teraz nic, tylko czekać.

623 KOMENTARZE

  1. A jednak można zmienić wielkość partycji, aby zaktualizować system… i to o 1GB, a nie kilkanaście mega. HTC powinno przemyśleć swoje stanowisko.

Comments are closed.