Wednesday, June 7th 2023

maj
2011
20

Wkrótce aktualizacja systemu dla Sony Ericsson Xperia Play i Xperia Arc

Aktualizacja: Oczywiście najbardziej interesuje nas polskie podwórko, a więc zadaliśmy pytanie Sony Ericsson Poland odnośnie wprowadzenia aktualizacji w Polsce. Okazuje się, że zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce aktualizacja będzie wprowadzana w czerwcu.

Stany Zjednoczone mogą sobie świętować bliską premierę pierwszego smartfonu z certyfikatem Playstation, Sony Ericsson Xperia Play, ale i tak Europa będzie o jeden krok do przodu. Firma już w przyszłym tygodniu planuje rozpocząć aktualizację systemu Android do wersji 2.3.3 Gingerbread (niestety, nie tej z wideorozmowami w Google Talk). I to od razu dla dwóch urządzeń: Xperii Plai i Xperii Arc.

Nowa wersja oprogramowania uwzględniać będzie także element dostępny tylko dla użytkowników telefonów SE: Facebook Inside. To nic innego jak firmowa wersja aplikacji do obsługi Facebooka, pozwalająca na poważną integrację pomiędzy telefonem a serwisem. UI zyska zatem opcję dodawania “like’ów” do muzyki, której słuchamy, udostępniania różnego rodzaju materiałów (w tym zdjęć) i oczywiście synchronizację kalendarza i kontaktów.

Na początku aktualizacja będzie wprowadzana przez operatorów w Wielkiej Brytanii. Jak najbardziej według ich uznania, zatem nie jesteśmy w stanie podać żadnej konkretnej daty.

Pozostając jeszcze w temacie Sony Ericsson Xperia Play warto wspomnieć o żenującym zabiegu marketingowym nowozelandzkiej sieci Vodafone. Otóż w ramach promocji tego urządzenia operator na swoim Twitterze poinformował o rzekomych opóźnieniach ze względu na kradzież całej premierowej partii dostawy urządzeń. Mało tego, zamieścił także sfingowane zdjęcia przedstawiające sprawców. Jednego odmóić im nie można – jest buzz!Podobne Posty

advert