htc-sense-collage

Jak zwykle po premierze nowego urządzenia, które zostało wyposażone w dotychczas niespotykane rozwiązania, pojawia się pytanie o aktualizację urządzeń nieco starszych, a wciąż potężnych. Mowa konkretnie o interfejsie „the new Sense”, zwanym także jako Sense 5, obecnym w smartfonie HTC One.

Firma tym razem próbuje reagować szybko; być może marketing wreszcie dostrzegł, że sprawa aktualizacji ma dla nas – klientów – ogromne znaczenie. Nie po to wielu z nas zapłaciło ogromne sumy za HTC One X, One X+ czy nawet One S, by teraz patrzeć z zazdrością na przyszłych posiadaczy modelu One.

Tajwański producent zapowiedział, że najnowszą odsłonę interfejsu otrzymają wyżej wymienione modele plus dodatkowo HTC Butterfly, pierwszy smartfon z ekranem Full HD, na którego pojawienie się w naszym kraju ciągle liczę.

Niestety do pełni radości brakuje lepszego terminu wydania owej aktualizacji. O ile informacja o niej jest szybka, tak na sam update czekać będziemy całe miesiące. Nie spodziewajmy się także, że interfejs będzie dokładnie taki sam, jak w modelu One – HTC już ostrzegło, że pewne nowości w Sense 5 uzależnione są od specyfiki sprzętowej nowego flagowca.

Comments are closed.