Niezręczna sytuacja? Nudna konferencja? A może mały bluff przy spotkaniu z niezdecydowanym klientem? Ratunkiem w takich sytuacjach zawsze staje się dzwoniący telefon. Po co jednak czekać na zbieg okoliczności skoro sami możemy wywołać rozmowę przychodzącą. A przynajmniej jej sygnał. Pomoże w tym Fake Me Out of Here.

Fake Me Out of Here

Mocniejszy wstrząs telefonem, markowane upuszczenie na stół lub asekurowany upadek na ziemię sprawi, że Fake Me Out of Here zacznie do nas dzwonić. Aplikacja, odbierająca mocniejszy ruch telefonu uruchomi proces sfingowanej rozmowy. Pozwala na ustawienie opóźnienia między wstrząsem a sygnałem rozmowy przychodzącej.

Fake Me Out of Here

By wszystko wydawało się bardziej prawdopodobne, może wyświetlić ID dzwoniącego (stworzony przez nas lub wybrany z listy kontaktów), a także odtwarzać nagrane dźwięki. Dostępna jest także możliwość zapisania fałszywego połączenie w rejestrze rozmów. Jeśli czekają nas negocjacje, w których potencjalny telefon od konkurencji klienta jest pożądany, możemy ustalić harmonogram do 50 różnych połączeń bez konieczności potrząsania smartfonem.

Fake Me Out of Here

Kłamstwo ma wprawdzie krótkie nogi, ale aplikację znajdziecie w Android Market w dwóch wersjach – Lite (bezpłatnej) i pełnej (~5,70zł).

23 KOMENTARZE

Comments are closed.