LG-Optimus-G-Pro

Ostatnio słyszy się coraz więcej o następcy flagowego modelu od LG – Optimus G Pro. W Japonii doszło do pierwszych wycieków informacji na temat nowego smartfona, Japonia jest także miejscem, skąd dochodzą kolejne plotki.

Wygląda na to, że partnerem LG w promocji nowego flagowca jest operator NTT DoCoMo, którego logo jest widoczne na zdjęciu urządzenia. A jak wygląda specyfikacja? Optimus G Pro posiada szybszy, w stosunku do swego poprzednika procesor, bo o taktowaniu 1.7Ghz – rzecz jasna czterordzeniowy Snapdragon S4 Pro. Ekran ma przekątną pięciu cali i rozdzielczość Full HD. Znajdziemy tu 2GB pamięci operacyjnej RAM, 32GB pamięci wbudowanej, slot kart micro SD, aparat 13MP, baterię o pojemności 3000mAh i system operacyjny Android w wersji 4.1 Jelly Bean. Nie zabrakło także wsparcia dla technologii LTE.

Prawdopodobnie urządzenie trafi na japońskie półki sklepowe w kwietniu. Pamiętajmy jednak, że na chwilę obecną producent Optimusa G Pro nie potwierdził, więc pewne elementy specyfikacji jeszcze się mogą zmienić.

Comments are closed.